KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Blandteknik 5613041

nr 561 3041

Blandteknik

signerad, 1937, katter, 36x28

Utrop:

100 kr

Såld:

150 kr

måndag 19 januari 2009
kl 17:09:09

15/1 18:17:37 1      100 kr
18/1 18:09:03 2      Vinnande bud