FURNITURE / Cupboards & Cabinets / Hängskåp 6104021
nr 610 4021
Hängskåp
18th century. Märkt 1794 på insidan av dörr. Speglarna med stilisererat blomstermåleri och akantusslingor. Hyllinredning. , Senare lås, skador och kompletteringar.
1700-tal. Märkt 1794 på insidan av dörr. Speglarna med stilisererat blomstermåleri och akantusslingor. Hyllinredning. , höjd: 130
Condition: Senare lås, skador och kompletteringar
300
SEK 1500
Monday November 16 2009
at 16:00:00
400 kr
500 kr
500 kr
550 kr
600 kr
600 kr
900 kr