FURNITURE / Cupboards & Cabinets / HängskÃ¥p 6104021

nr 610 4021

Hängskåp

18th century. Märkt 1794 på insidan av dörr. Speglarna med stilisererat blomstermåleri och akantusslingor. Hyllinredning. , Senare lås, skador och kompletteringar.

1700-tal. Märkt 1794 på insidan av dörr. Speglarna med stilisererat blomstermåleri och akantusslingor. Hyllinredning. , höjd: 130

Condition: Senare lås, skador och kompletteringar

300

SEK 1500

Monday November 16 2009
at 16:00:00