ART / Lithographs / Litograph in colors 3648127
nr 364 8127
LITOGRAPH IN COLORS
Lenght: ()
otydl. sign. oas i staden , 71/200 , 55x41 (glas saknas)
100
SEK 100
Tuesday June 7 2005
at 16:00:00
3/6 02:01:25
Signe Persson-Melin (f. 1925)