BELYSNING / Bordslampor / Bordslampor 13327117
nr 1332 7117
Bordslampor
Ett par, Bumlingen. Anders Pehrson, Ateljé Lyktan, Åhus. Mässing. Höjd: 50cm
Kondition: slitage, skador, saknar rastler
Utrop:
500 kr
Såld:
800 kr
måndag 8 juni 2020
kl 20:10:44
100 kr
200 kr
450 kr
350 kr
400 kr (Budbetjänt)
450 kr
450 kr (Budbetjänt)
500 kr
6
7
700 kr
6