MISCELLANEOUS / Jewellery / Rings 8703012

nr 870 3012

RINGS

3 pcs, 18k, 6g ca, wear, damages.

3 st, 18k, 6g ca

Condition: slitage, skador

1000

SEK 700

Monday January 20 2014
at 18:57:24

16/1 22:33:14 1      Vinnande bud