KONST / Oljemålningar / Oljemålning 16406199
nr 1640 6199
Hans V Sundberg, "Porträtt av August Strindberg", Signerad. Olja på duk på pannå, bladets mått: 29x21 cm, yttermått inklusive ram: 42x33
Utrop:
500 kr
Såld:
100 kr
måndag 2 september 2024
kl 20:52:48
2/9 17:25:36