ART / Oil paintings / Oil painting 13139453
nr 1313 9453
OIL PAINTING
Rasmussen, indoor picture. Signed. Oil on canvas, 35x27,
Oidentifierad konstnär. Interiör. Signerad Rasmussen. Olja på duk, 35x27 cm
SEK 300
Monday Mars 16 2020
at 20:22:32
200 kr
150 kr
200 kr (Robot)
250 kr