ART / Watercolor paintings & Drawings / Mixed media 12702050
nr 1270 2050
Carl Kylberg
(1878-1952), Sverige
2 pcs. Carl Kylberg (1878-1952), Sweden. Proveniens familjen Kylberg fram till 2019. Ej signerade. Lösa blad. 13, 5x20, 5,
MIXED MEDIA, 2 st. Proveniens familjen Kylberg fram till 2019. Ej signerade. Lösa blad. 13,5x20,5
Carl Kylberg, Swedish painter born 1878, dead 1952.
700
SEK 300
Monday August 26 2019
at 20:00:58
26/8 18:51:38