GLAS OCH KERAMIK / Keramik och porslin / Skålfat 9974028

nr 997 4028

Skålfat

Kina, 1700-tal, Famille Rose, diameter: 35 cm

Kondition: Mindre nagg & glasyrskador

Utrop:

2.600 kr

Såld:

3.200 kr

måndag 30 november 2015
kl 20:34:02

  • Klassiska
  • 30 nov

Klassiska

Läs mer om Klassiska