KONST / Litografier / Färglitografi 13725284
nr 1372 5284
Pierre Olofsson
(1921-1996), Sverige
Färglitografi, Signerad, numrerad 109/110, komposition. Motivet: 17x17cm
Pierre Olofsson, svensk målare, tecknare, grafiker född 1921 i Paris, död 1996.
Utrop:
800 kr
Såld:
1.900 kr
måndag 18 januari 2021
kl 20:56:39
500 kr
800 kr
1.100 kr
1.100 kr
1.100 kr (Budbetjänt)
1.400 kr
1.500 kr
1.800 kr
Pierre Olofsson
Läs mer om Pierre Olofsson