ART / Sculptures and works of art / Icon 14666535

nr 1466 6535

ICON

Russia, 19th century, Motiv av Jungfru Maria, tempera på pannå, 25x28, wear.

Ryssland, 1800-tal, Motiv av Jungfru Maria, tempera på pannå, 25x28 cm

Condition: slitage

1500

SEK 1200

Monday May 9 2022
at 20:34:05