KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Blandteknik 16558464
nr 1655 8464
Blandteknik
2 st, Bengt Grönberg, Fiskebåtar. Signerad, daterad -05. Blandteknik, bildmått: 19x27, yttermått inklusive ram: 32x43 cm
Utrop:
500 kr
Såld:
100 kr
måndag 4 november 2024
kl 20:45:46
4/11 10:49:19