KONST / Oljemålningar / Oljemålning 12609070

nr 1260 9070

Hugo Zuhr

(1895-1971), Sverige

Oljemålning, Landskap med häst, monogramsignerad. Olja på duk, 64x80

Utrop:

1.500 kr

Såld:

1.000 kr

måndag 10 juni 2019
kl 18:58:46

7/6 21:09:05 1      Vinnande bud

Hugo Zuhr

Läs mer om Hugo Zuhr