KONST / Oljemålningar / Oljemålning 14577411

nr 1457 7411

Oidentifierad konstnär. Kina, Signerad, "Sommarpalats", oramad. Olja på duk, 72x57 cm

Kondition: slitage, skador

Utrop:

600 kr

Såld:

400 kr

måndag 28 mars 2022
kl 20:31:53

26/3 22:55:47 1      350 kr
28/3 20:26:53 2      Vinnande bud