KONST / Oljemålningar / Oljemålning 14577411
nr 1457 7411
Oidentifierad konstnär. Kina, Signerad, "Sommarpalats", oramad. Olja på duk, 72x57 cm
Kondition: slitage, skador
Utrop:
600 kr
Såld:
400 kr
måndag 28 mars 2022
kl 20:31:53
26/3 22:55:47
350 kr
28/3 20:26:53