MÖBLER / Bord / Skrivbord 16117522

nr 1611 7522

Skrivbord

mahogny, intarsia, 1800-tal. Bredd: 146 cm, djup: 77 cm, höjd: 74 cm

Kondition: slitage, skador

Utrop:

700 kr

Såld:

700 kr

måndag 8 april 2024
kl 19:28:01