KONST / Litografier / Färglitografier 12332174
nr 1233 2174
Jan Rhodin
(f. 1938), Sverige
Färglitografier, 2 st, Jan Rhodin (f. 1938), Hackspett & Uv, Signerade, 360-upplaga. Motivet: 46x33
Jan Rhodin, svensk bildkonstnär född i Flen 1938.
Utrop:
500 kr
Såld:
150 kr
måndag 4 februari 2019
kl 19:24:01
4/2 18:58:05
100 kr
4/2 19:19:01