ART / Lithographs / Litograph in colors 15847120
nr 1584 7120
Mårten Andersson
(1934-2017), Sverige
Mårten Andersson (1934-2017), Sweden. Signed, numbered HC 17/25, dated 2010. Litograph in colors. Sheet: 31, 5x47, 5, löst blad, with dedication.
LITOGRAPH IN COLORS, Signerad, numrerad HC 17/25, daterad 2010. Färglitografi. Bladets mått: 31,5x47,5, oramad
Condition: löst blad, med dedikation
Mårten Andersson, Swedish painter, born 1934, dead 2017.
Withdrawn
Monday December 11 2023
at 20:48:44
Mårten Andersson
Read more about Mårten Andersson