KONST / Litografier / Färglitografi 16165369
nr 1616 5369
Madeleine Pyk
(f. 1934), Sverige
Signerad, numrerad 154/250. Färglitografi, bildmått: 33x41 cm, yttermått inklusive ram: 48x58 cm
Madeleine Pyk, född 1934 i Stockholm.
Utrop:
1.000 kr
Såld:
700 kr
måndag 29 april 2024
kl 20:14:33
29/4 19:42:31