KONST / Litografier / Färglitografi 13824312

nr 1382 4312

Madeleine Pyk

(f. 1934), Sverige

Färglitografi, Veranda. Signerad, numrerad 52/250. Motivet: 33x41cm. Bladets mått: 47x58cm, oramat löst blad

Madeleine Pyk, född 1934 i Stockholm.

Utrop:

1.000 kr

Såld:

700 kr

måndag 1 mars 2021
kl 20:56:26

26/2 07:41:16 1      Vinnande bud

Madeleine Pyk

Läs mer om Madeleine Pyk