KONST / Oljemålningar / Oljemålning 15769039

nr 1576 9039

Gustav Peirre, Stockholmsmotiv. Signerad. Signerad. Olja på duk, bildmått: 59x72 cm, yttermått inklusive ram: 73x87 cm

Utrop:

700 kr

Såld:

600 kr

måndag 6 november 2023
kl 20:34:54