KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Etsning 14917357
nr 1491 7357
Jean Skoglund
(1908-1948), Sverige
Etsning, Stockholm från Mosebacke. Signerad. Bildmått: 27x38,5 cm, yttermått inklusive ram: 48,5x58 cm
Utrop:
300 kr
Såld:
100 kr
måndag 26 september 2022
kl 19:04:36
10/9 16:42:16
26 sep
Stockholm
Läs mer om Stockholm
Jean Skoglund
Läs mer om Jean Skoglund