KONST / Litografier / Färglitografi 12354047
nr 1235 4047
Gunnar Brusewitz
(1924-2004), Sverige
Färglitografi, "Långe Jan", EA-upplaga, Signerad, Motivet: 20x13
Gunnar Brusewitz, svensk målare född 1924, död 2004.
Utrop:
500 kr
Såld:
450 kr
måndag 18 februari 2019
kl 20:05:44
200 kr
400 kr
Gunnar Brusewitz
Läs mer om Gunnar Brusewitz