ART / Lithographs / Litograph in colors 17113334
nr 1711 3334
Corneille
(1922-2010), Belgien
Corneille (1922-2010), Belgien. Signerad, färglitografi, numbered 1/200. -97, dated kvinna med fåglar. Bladets mått. 30x20 cm, yttermått inklusive ram: 52x40 cm, yttermått inklusive ram: ,
LITOGRAPH IN COLORS, Signerad, färglitografi, numrerad 1/200. -97, daterad kvinna med fåglar. Bladets mått. 30x20 cm, yttermått inklusive ram: 52x40 cm, yttermått inklusive ram:
1000
SEK 900
Monday June 30 2025
at 18:45:11
500 kr
600 kr
700 kr
800 kr
Corneille
Read more about Corneille