GLAS OCH KERAMIK / Keramik och porslin / Skål med lock 9983229
nr 998 3229
Skål med lock
Kina, 1700-tal, höjd: 11 cm
Kondition: spricka/ sprickor, slitage
Utrop:
600 kr
Såld:
100 kr
måndag 30 november 2015
kl 19:34:07
27/11 08:14:23