KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Akvarell 9467362

nr 946 7362

Akvarell

Oidentifierad konstnär, signerad, Kina, kvinna på brygga, 38x53

Utrop:

400 kr

måndag 2 mars 2015
kl 20:30:09