ART / Lithographs / Trämapp 16635376
nr 1663 5376
Trämapp
10 litografier, Sven Göran Svensson. Signerad S-G-Son, "10 guds bud", sheet: 64x45,
10 litografier, Sven Göran Svensson. Signerad S-G-Son, "10 guds bud", bladets mått: 64x45 cm, oramad
800
SEK 300
Monday December 2 2024
at 18:11:06
2/12 17:45:59