ART / Watercolor paintings & Drawings / Bildrulle 13405333

nr 1340 5333

Bildrulle

Asia, Ämbetsman, old, ca 202x106 cm,

Asien, Ämbetsman, modell äldre, ca 202x106 cm

Condition: slitage, skador

700

SEK 1000

Monday August 10 2020
at 20:15:19