KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Gravyrer 12432032

nr 1243 2032

Gravyrer

2 st, efter Martinet, kolorerade, 1800-tal, ca 23x29 cm

Utrop:

700 kr

Såld:

300 kr

måndag 25 mars 2019
kl 19:01:26

25/3 11:54:14 1      Vinnande bud