KONST / Oljemålningar / Oljemålning 13789104

nr 1378 9104

Oidentifierad konstnär. Ej signerad. Olja på duk, 28x37, yttermått inklusive ram: 42x52 cm

Kondition: slitage

Utrop:

600 kr

Såld:

350 kr

måndag 15 februari 2021
kl 18:38:58