KONST / Litografier / Färglitografi 14188086
nr 1418 8086
Färglitografi
Nils Zetterberg. Signerad, numrerad 76/260, daterad 1981. Färglitografi, bildmått: 32x37cm, yttermått inklusive ram: 47x57cm
Utrop:
500 kr
Såld:
150 kr
måndag 13 september 2021
kl 18:46:54
7/9 17:12:22
100 kr
13/9 18:30:26