KONST / Oljemålningar / Oljemålning 15417232
nr 1541 7232
Hans Ångsäter
(f. 1935), Sverige
Oljemålning, Ej signerad, Brudpar. Olja på pannå, 34x26 cm, yttermått inklusive ram: 49x41 cm
Hans Ångsäter, född 1935 i Ljusdal, Hälsingland, svensk målare.
Utrop:
500 kr
måndag 22 maj 2023
kl 18:27:02
Hans Ångsäter
Läs mer om Hans Ã…ngsäter