BELYSNING / Ljusstakar & kandelabrar / Ljusstakar 10695062
*
nr 1069 5062
Ljusstakar
2 st, 1950-tal
Utrop:
600 kr
Såld:
500 kr
Sista tid för bud online:
måndag 14 november 2016
kl 20:39:25
- Budhistorik
Tid
Kund
Bud
8/11 19:32:03
1
350 kr
9/11 19:25:56
2
350 kr
9/11 19:25:56
1
350 kr (Budbetjänt)
9/11 19:26:13
2
Vinnande bud
9/11 19:49:42
1
500 kr
9/11 19:49:42
2
(budbetjänt)
Läs om budbetjänten
- Tema
14 nov
50/60-tal
På detta tema har vi samlat vackra och spännande föremål från 1950-talet och 1960-talet.
Läs mer om 50/60-tal
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: ljusstakar ljusstake
-
2144 Kandelabrar
Ett par, Maria Persson, Lindesberg. Signerade, bem..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
17 juni kl 20:44
-
3455 Kandelabrar
ett par, Nyrokoko. Höjd: 50 cm
Aktuellt bud: 1.000 kr
Auktionen avslutas
nu på måndag
17 juni kl 20:58
-
5087 Ljusstakar
2 st, Kosta Boda, 8-11cm
Auktionen avslutas
nu på måndag
17 juni kl 20:53
-
5192 Ljusstakar
2 st, mässing, Kobror. Höjd: 21 cm
Auktionen avslutas
nu på måndag
17 juni kl 20:11
-
5084 Ljusstakar
5 st, Orrefors. Höjd: 5-10cm
Auktionen avslutas
nu på måndag
17 juni kl 20:57
-
5089 Ljusstakar
Ett par, silver. Höjd: 16cm, fyllda, bruttovikt: 374g
Auktionen avslutas
nu på måndag
17 juni kl 19:25
*
Ljusstakar
Läs om budbetjänten
Läs mer om 50/60-tal
nr 1069 5062
Ljusstakar
2 st, 1950-tal
Utrop: | 600 kr |
---|---|
Såld: | 500 kr |
Sista tid för bud online: |
måndag 14 november 2016 |
- Budhistorik
Tid | Kund | Bud |
---|---|---|
8/11 19:32:03 | 1 | 350 kr |
9/11 19:25:56 | 2 | 350 kr |
9/11 19:25:56 | 1 | 350 kr (Budbetjänt) |
9/11 19:26:13 | 2 | Vinnande bud |
9/11 19:49:42 | 1 | 500 kr |
9/11 19:49:42 | 2 | (budbetjänt) |
Läs om budbetjänten
- Tema
14 nov
50/60-tal
PÃ¥ detta tema har vi samlat vackra och spännande föremÃ¥l frÃ¥n 1950-talet och 1960-talet.Läs mer om 50/60-tal
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: ljusstakar ljusstake
-
2144 Kandelabrar
Ett par, Maria Persson, Lindesberg. Signerade, bem..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
17 juni kl 20:44 -
3455 Kandelabrar
ett par, Nyrokoko. Höjd: 50 cm
Aktuellt bud: 1.000 kr
Auktionen avslutas
nu på måndag
17 juni kl 20:58 -
5087 Ljusstakar
2 st, Kosta Boda, 8-11cm
Auktionen avslutas
nu på måndag
17 juni kl 20:53
-
5192 Ljusstakar
2 st, mässing, Kobror. Höjd: 21 cm
Auktionen avslutas
nu på måndag
17 juni kl 20:11 -
5084 Ljusstakar
5 st, Orrefors. Höjd: 5-10cm
Auktionen avslutas
nu på måndag
17 juni kl 20:57 -
5089 Ljusstakar
Ett par, silver. Höjd: 16cm, fyllda, bruttovikt: 374g
Auktionen avslutas
nu på måndag
17 juni kl 19:25