KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Akvarell 14666466

nr 1466 6466

Irina Garamaj Stadig

(f. 1952), Sverige

Signerad, akvarell, 54x35cm, yttermått inklusive ram: 72x52cm

Irina Garamaj Stadig, svensk bildkonstnär född 1952.

Utrop:

600 kr

Såld:

300 kr

måndag 9 maj 2022
kl 18:37:02

9/5 18:32:02 1      Vinnande bud
9/5 18:32:38 1      justering av budtak

Irina Garamaj Stadig

Läs mer om Irina Garamaj Stadig