KONST / Oljemålningar / Oljemålning 15848080
nr 1584 8080
Per Julius
(f. 1951), Sverige
Oljemålning, Landskap med vattendrag. Signerad, oramad. Olja på duk, 33x50 cm
Kondition: slitage, skadad duk
Per Julius, född 1951 i Örnsköldsvik, svensk målare, grafiker och illustratör.
Utrop:
1.000 kr
Såld:
600 kr
måndag 11 december 2023
kl 20:57:27
11/12 15:18:04
Per Julius
Läs mer om Per Julius