KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Blandteknik 13903070
nr 1390 3070
Blandteknik
Jon Holm, Polospelare, Signerad, duk, 50x40 cm, oramad
Utrop:
1.500 kr
Såld:
1.300 kr
måndag 12 april 2021
kl 20:38:10
600 kr
700 kr
800 kr
800 kr
800 kr (Budbetjänt)
1.000 kr
1.000 kr
1.000 kr (Budbetjänt)
1.100 kr
1.200 kr