FURNITURE / Tables / Games table 8737176

nr 873 7176

GAMES TABLE

Främre orienten, spelpjäser finns, length: 84, width: 43, height: 80, mindre slitage/ damages.

Främre orienten, spelpjäser finns, längd: 84, djup: 43, höjd: 80

Condition: mindre slitage/skador

2000

SEK 3400

Monday February 3 2014
at 18:50:27