KONST / Litografier / Färglitografi 7748014
*
nr 774 8014
Bo Cronqvist
(f. 1948), Sverige
Färglitografi, Bo Cronqvist (f. 1948), 179/250, Metronom, motivets mått: 25 x 30
Bo Cronqvist, svensk målare och grafiker född i Lund 1948.
Utrop:
500 kr
Såld:
600 kr
Sista tid för bud online:
måndag 27 augusti 2012
kl 17:23:40
- Budhistorik
Tid
Kund
Bud
22/8 19:32:03
1
100 kr
27/8 00:04:49
2
400 kr
27/8 00:12:51
1
400 kr
27/8 00:13:34
1
Vinnande bud
27/8 15:35:40
2
600 kr
- Specialauktion
- Konstnär/Designer
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: bo cronqvist färglitografi grafik litografi litografier litografiskt blad metronom svensk konst svensk konstnär svenska konstnärer sverige
-
6448 Färglitografi
Bengt Landin (f. 1933), Sverige. Signerad ej numre..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
19 jan kl 20:13
-
7045 Färglitografi
Berndt Wennström (f. 1945), Sverige. Signerad, num..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
19 jan kl 20:05
-
7044 Färglitografi
Berndt Wennström (f. 1945), Sverige. Signerad, num..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
19 jan kl 18:16
-
7146 Färglitografi
Karl Axel Pehrson (1921-2005), Sverige. Signerad, ..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
19 jan kl 20:20
-
7139 Färglitografi
Madeleine Pyk (f. 1934), Sverige. Signerad, numrer..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
19 jan kl 19:18
-
6223 Färglitografi
Michael Qvarsebo (f. 1945), Sverige. Signerad, num..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
19 jan kl 19:54
*
Bo Cronqvist
Bo Cronqvist, svensk målare och grafiker född i Lund 1948.
nr 774 8014
Bo Cronqvist
(f. 1948), Sverige
Färglitografi, Bo Cronqvist (f. 1948), 179/250, Metronom, motivets mått: 25 x 30
Bo Cronqvist, svensk målare och grafiker född i Lund 1948.
| Utrop: | 500 kr |
|---|---|
| Såld: | 600 kr |
| Sista tid för bud online: |
måndag 27 augusti 2012 |
- Budhistorik
| Tid | Kund | Bud |
|---|---|---|
| 22/8 19:32:03 | 1 | 100 kr |
| 27/8 00:04:49 | 2 | 400 kr |
| 27/8 00:12:51 | 1 | 400 kr |
| 27/8 00:13:34 | 1 | Vinnande bud |
| 27/8 15:35:40 | 2 | 600 kr |
- Specialauktion
- Konstnär/Designer
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: bo cronqvist färglitografi grafik litografi litografier litografiskt blad metronom svensk konst svensk konstnär svenska konstnärer sverige
-
6448 Färglitografi
Bengt Landin (f. 1933), Sverige. Signerad ej numre..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
19 jan kl 20:13 -
7045 Färglitografi
Berndt Wennström (f. 1945), Sverige. Signerad, num..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
19 jan kl 20:05 -
7044 Färglitografi
Berndt Wennström (f. 1945), Sverige. Signerad, num..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
19 jan kl 18:16
-
7146 Färglitografi
Karl Axel Pehrson (1921-2005), Sverige. Signerad, ..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
19 jan kl 20:20 -
7139 Färglitografi
Madeleine Pyk (f. 1934), Sverige. Signerad, numrer..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
19 jan kl 19:18 -
6223 Färglitografi
Michael Qvarsebo (f. 1945), Sverige. Signerad, num..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
19 jan kl 19:54



