MÖBLER / Skåp & hyllor / Hängskåp 10458089
nr 1045 8089
Hängskåp
Spritskåp, 1800-tal, bemålning, längd: 46 cm, djup: 23 cm, höjd: 58 cm
Kondition: slitage, skador
Utrop:
1.000 kr
Såld:
800 kr
måndag 4 juli 2016
kl 18:33:38
23/6 22:14:36
700 kr
4/7 18:28:38