KONST / Oljemålningar / Oljemålning 16705103
nr 1670 5103
Oidentifierad konstnär. Signerad R Roos, Vattendrag med fåglar. Olja på duk, 38x54 cm, yttermått inklusive ram: 48x65 cm
Utrop:
600 kr
Såld:
500 kr
lördag 21 december 2024
kl 20:49:58
300 kr
350 kr
400 kr
450 kr