ART / Oil paintings / Oil painting 12419595
nr 1241 9595
OIL PAINTING
unidentified artist. Signerad Edith, seascape. Oil on panel, 13x17,
Oidentifierad konstnär. Signerad Edith, marin. Olja på pannå, 13x17
SEK 350
Monday Mars 18 2019
at 18:29:54
100 kr
200 kr
300 kr
300 kr
300 kr (Robot)