KONST / Litografier / Färglitografi 13567102
nr 1356 7102
Einar Jolin
(1890-1976), Sverige
Färglitografi, Stämpelsignerad, Numrerad 324/360, Utsikt. Motivet: 46x55 cm
Einar Jolin, född 1890 i Stockholm, död 1976. Svensk målare.
Utrop:
500 kr
Såld:
700 kr
måndag 26 oktober 2020
kl 20:41:30
100 kr
300 kr
300 kr
300 kr (Budbetjänt)
450 kr
450 kr
450 kr (Budbetjänt)
600 kr