FURNITURE / Tables / Pedestal 16537305
nr 1653 7305
PEDESTAL
stenskivor. Length: 25 cm, width: 25 cm, height: 66 cm, wear, damages.
stenskivor. Längd: 25 cm, djup: 25 cm, höjd: 66 cm
Condition: slitage, skador
600
SEK 300
Monday October 28 2024
at 18:12:59
28/10 18:07:59