KONST / Oljemålningar / Oljemålning 14077162
nr 1407 7162
Oidentifierad konstnär. Stilleben. Signerad. Olja på pannå, 39x49 cm, yttermått inklusive ram: 46x56 cm
Utrop:
600 kr
Såld:
350 kr
måndag 5 juli 2021
kl 18:21:13
100 kr
200 kr
200 kr
200 kr (Budbetjänt)
300 kr
300 kr
300 kr (Budbetjänt)