KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Blandteknik / collage 11944305

nr 1194 4305

Blandteknik / collage

Oidentifierad konstnär. Signerad. Motivet: 22x31 ca

Utrop:

300 kr

Såld:

800 kr

måndag 30 juli 2018
kl 20:35:26