KONST / Oljemålningar / Oljemålning 13925528
nr 1392 5528
Einar Palme
(1901-1993), Sverige
Oljemålning, Lanzarote, 1963. Signerad. Olja på pannå, 27x82cm, yttermått inklusive ram: 33x89cm
Utrop:
300 kr
Såld:
350 kr
måndag 26 april 2021
kl 19:37:03
100 kr
300 kr
200 kr
250 kr (Budbetjänt)
300 kr
300 kr (Budbetjänt)
Einar Palme
Läs mer om Einar Palme