BELYSNING / Ljuskronor & takarmaturer / Hallampa 2117468
*
nr 211 7468
Hallampa
Keramik
Utrop:
100 kr
Sista tid för bud online:
måndag 3 februari 2003
kl 16:00:00
- Läs mer...
Tilgman Keramik
Tilgman Keramik var en svenskt keramikfabrik verksam sedan slutet på 1940-talet till mitten av 1970-talet.
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: hallampa hallmöbel hallmöbler keramik ljuskronor
-
6420 Ljuskrona
med prismor, empirestil. Höjd: 60 cm
Auktionen avslutas
nu på måndag
19 jan kl 19:50
-
7109 Ljuskrona
prismor. Höjd: 60 cm
Aktuellt bud: 700 kr
Auktionen avslutas
nu på måndag
19 jan kl 20:40
-
6377 Ljuskrona
Rokokostil, prismor. Höjd: 70 ca
Auktionen avslutas
nu på måndag
19 jan kl 19:51
-
7010 Takarmatur
1950-tal, höj- och sänkbar. Höjd: 45 cm
Auktionen avslutas
nu på måndag
19 jan kl 19:47
-
6624 Takarmatur
Glas. Höjd: 23 cm
Auktionen avslutas
nu på måndag
19 jan kl 18:10
-
7011 Takarmatur
IKEA, PS2014, design: David Wahl. Diameter: 50 cm
Auktionen avslutas
nu på måndag
19 jan kl 20:57
*
Hallampa
nr 211 7468
Hallampa
Keramik
| Utrop: | 100 kr |
|---|---|
| Sista tid för bud online: |
måndag 3 februari 2003 |
- Läs mer...
Tilgman Keramik
Tilgman Keramik var en svenskt keramikfabrik verksam sedan slutet på 1940-talet till mitten av 1970-talet.
Tilgman Keramik var en svenskt keramikfabrik verksam sedan slutet på 1940-talet till mitten av 1970-talet.
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: hallampa hallmöbel hallmöbler keramik ljuskronor
-
6420 Ljuskrona
med prismor, empirestil. Höjd: 60 cm
Auktionen avslutas
nu på måndag
19 jan kl 19:50 -
7109 Ljuskrona
prismor. Höjd: 60 cm
Aktuellt bud: 700 kr
Auktionen avslutas
nu på måndag
19 jan kl 20:40 -
6377 Ljuskrona
Rokokostil, prismor. Höjd: 70 ca
Auktionen avslutas
nu på måndag
19 jan kl 19:51
-
7010 Takarmatur
1950-tal, höj- och sänkbar. Höjd: 45 cm
Auktionen avslutas
nu på måndag
19 jan kl 19:47 -
6624 Takarmatur
Glas. Höjd: 23 cm
Auktionen avslutas
nu på måndag
19 jan kl 18:10 -
7011 Takarmatur
IKEA, PS2014, design: David Wahl. Diameter: 50 cm
Auktionen avslutas
nu på måndag
19 jan kl 20:57



