KONST / Oljemålningar / Oljemålning 17423063
nr 1742 3063
Edvin Ollers
(1888-1959), Sverige
Oljemålning, Signerad, daterad - 48, bod. Olja på duk, 55x45 cm, yttermått inklusive ram: 71x62 cm
Utrop:
800 kr
Såld:
500 kr
måndag 24 november 2025
kl 18:05:31
21/11 10:05:32
Edvin Ollers
Läs mer om Edvin Ollers