KONST / Litografier / Färglitografi 14946012
nr 1494 6012
John Thorgren
(1918-2000), Sverige
”Myrlandskap”. Signerad, färglitografi, numrerad 86/360. Bildmått: 48x62 cm, yttermått inklusive ram: 62x76 cm
Utrop:
500 kr
Såld:
100 kr
måndag 3 oktober 2022
kl 18:26:41
2/10 23:46:42
John Thorgren
Läs mer om John Thorgren