KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Akvarell 13535506

nr 1353 5506

Akvarell

Frederick Gordon Fraser. Signerad. Motivet: 18x37cm

Utrop:

600 kr

Såld:

300 kr

måndag 12 oktober 2020
kl 18:45:29

12/10 18:25:18 1      Vinnande bud