ÖVRIGT / Leksaker / Leksaksbil 8946426
*
nr 894 6426
Leksaksbil
Japan, 50/60-tal, längd: 19 ca
Utrop:
800 kr
Såld:
400 kr
Sista tid för bud online:
måndag 12 maj 2014
kl 19:51:10
- Budhistorik
Tid
Kund
Bud
12/3 17:35:32
1
Vinnande bud
16/3 22:28:12
2
350 kr
- Tema
12 maj
50/60-tal
På detta tema har vi samlat vackra och spännande föremål från 1950-talet och 1960-talet.
Läs mer om 50/60-tal
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: asiatisk asien japan japansk leksaker leksaksbil
-
5212 GÃ¥bil
ULF HANSEN. SAAB, "Roadster", Playsam. Plast & trä..//
Auktionen avslutas
om en vecka
17 juni kl 18:01
-
5148 Parti dockor d..
modell äldre
Auktionen avslutas
om en vecka
17 juni kl 18:35
*
Leksaksbil
Läs mer om 50/60-tal
nr 894 6426
Leksaksbil
Japan, 50/60-tal, längd: 19 ca
Utrop: | 800 kr |
---|---|
Såld: | 400 kr |
Sista tid för bud online: |
måndag 12 maj 2014 |
- Budhistorik
Tid | Kund | Bud |
---|---|---|
12/3 17:35:32 | 1 | Vinnande bud |
16/3 22:28:12 | 2 | 350 kr |
- Tema
12 maj
50/60-tal
PÃ¥ detta tema har vi samlat vackra och spännande föremÃ¥l frÃ¥n 1950-talet och 1960-talet.Läs mer om 50/60-tal
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: asiatisk asien japan japansk leksaker leksaksbil
-
5212 GÃ¥bil
ULF HANSEN. SAAB, "Roadster", Playsam. Plast & trä..//
Auktionen avslutas
om en vecka
17 juni kl 18:01 -
5148 Parti dockor d..
modell äldre
Auktionen avslutas
om en vecka
17 juni kl 18:35